Ano. Naše online půjčka je určena i na sjednocení nevýhodných půjček (konsolidace půjček)
Ano. Naše online půjčka je flexibilní a přizpůsobí se každému. Splátky se nastavují po domluvě s klientem. Takže si o naší půjčku můžete online zažádat i vy.
Žádné poplatky dopředu neúčtujeme! Platíte nám až za odvedenou práci. Každý se něčím živý a i my nejsme výjimkou. Pokud Vám máme nabídnout prvotřídní služby, musíme je dělat naplno a nevěnovat se dalším činnostem. Za naše služby dostanete pak řádnou fakturu.
Je to možné, ale určitě usoudíte, že jak váš, tak i náš čas je drahý. Proto nejprve vyplňte online žádost o půjčku, a pokud usoudíme, že můžeme půjčku poskytnout, nebo bychom se s vámi chtěli sejít k bližšímu projednání, tak se s vámi určitě sejdeme.
Toto se může stát ze dvou důvodů. Buď jste uvedli údaje, které jsou nepravdivé (v takovém případě klienta blokujeme a už si u nás o půjčku nemůže zažádat) nebo žádostí o naši půjčku je tolik, že jsme se k vám ještě nedostali. Prosíme o strpení. Určitě se ozveme i vám.
Exekuce není překážkou k získání úvěru. Exekuci můžeme vyplatit a tak se exekuce zbavíte. Stačí když příjem budete mít, abyste mohl online půjčku splácet. Takže si můžete o naši půjčku požádat i vy.
Vyřízení půjčky probíhá ještě tentýž den, ale může se i protáhnout. Závisí na tom několik aspektů. Počet klientů (pokud máme hodně klientů, tak se k vám nestihneme dostat včas, ale pracujeme na tom), složitější případ (každý žadatel o půjčku má svůj problém a my se jej snažíme vyřešit a najít to nejlepší řešení). Každému klientovy se snažíme pomoci individuálně. V některých případech může dojít k vyplacení půjčky ihned po podpisu smlouvy o půjčce.
Pokud zde máte trvalý pobyt, je samozřejmé, že online půjčka je určena i pro vás a můžete si zažádat.
Jelikož je naše nebankovní půjčka flexibilní, splátky přizpůsobíme každému klientovi na míru. Hlavně je také možné půjčku kdykoli předčasně bez pokut splatit.
Bohužel v insolvenci není možné poskytnout půjčku. A to dokonce ani pokud máte insolvenci už za sebou.
Ano, nebankovní půjčka je určena i pro začínající podnikatele. Probereme s vámi podnikatelský plán a podle toho nastavíme podmínky půjčky.
Při zajištění úvěru nemovitostí se bát nemusíte, že o nemovitost přijdete. I kdyby jste neručili nemovitosti, a stalo se, že by vám přišla exekuce, postihne i vaší nemovitost. Hlavní výhoda ručení nemovitostí jsou podmínky úvěru, které jsou podstatně výhodnější než u jiných poskytovaných úvěrů.
Ano, tato možnost tu je, a navíc ušetříte i budoucí úroky.
Bohužel, pokud máte exekuci a nemáte možnost ničím ručit, ani nemovitostí ve vlastnictví 3. osoby, nejsme schopni Vám pomoci.
Snažíme se Vaši žádost zpracovat co nejdříve, ale i tak jsou určité faktory, které chtějí svůj čas. Při urgentních případech jsme schopni do 3 dnů od žádosti půjčku vyplatit.
Ano, jelikož pracujeme na trhu už dlouhou dobu, a máme bohaté zkušenosti s jednáním s veřiteli, jsme schopni částky k doplacení snížit na minimum. Jednoduše, víme jak na to. 🙂
Rádi Vám poradíme a to zadarmo. Ukážeme Vám cestu jak se nejlépe dostat ze vzniklé situace. Pak už je jen na vás, jak ji využijete.
Půjčky na směnku neposkytujeme. Postupem času se bohužel směnky začaly zneužívat, důvěřivým žadatelům o půjčku byly často předkládány takzvané "bianko směnky", tedy prázdné listy papíru nebo listiny s nedokončenými políčky, kam následně po podepsání klientem věřitel doplnil částku, splátku a úrok. Regulace zákona o spotřebitelském úvěru se na začátku roku 2013 dotkla rovněž nebankovních půjček na směnku, kdy je nově zakázáno ručit směnkou. Není již tedy možné žádat o půjčku na směnku. Chceme poskytovat a vyřizovat pouze bezpečné půjčky. A tím půjčka bez směnky rozhodně je.